CAD dla projektantów

Megacad to firma oferująca program rodzaju CAD. Oprogramowanie MegaCad jest przeznaczone do wspomagania projektowania a także parametryzowania 2d a także 3d. Dzięki długoletniemu doświadczeniu a także zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie między swoich klientów a także jest w dzisiejszych czasach jednym z liderów na rynku usług CAD. Oprogramowanie CAD sprzedawane przez Megacad jest szalenie nowoczesne a także skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania a także modelowania parametrycznego. Aplikacja proponuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne oraz projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Innymi słowy, że opłata następuje tylko jeden raz – w momencie zakupu. Oprogramowanie działa prawidłowo pod systemem Windows 10 i Windows 11. Oprogramowanie to znaczy łatwe w użyciu. Dla szkół i uczelni dostępna jest także wersja edukacyjna.

Program Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest znany a także ceniony na krajowym rynku. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej lecz istnieje również za dopłatą możliwość zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są również bezpłatne aplikacje i biblioteki, które można wykorzystywać również do zastosowań komercyjnych (jeżeli są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają funkcjonalność programu.

W razie pytań i wątpliwości, namawiamy do nawiązania kontaktu. Z miłą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *